Presetupa (etansare mecanica) / seal mechanical / pentru motopompele Honda, modelele:
WT30XK1 - 10000011999999
WT30XK2 - 30000014399999
WT40X - 10000011999999
WT40XK120000013599999
WB-D4010000011000675
WB-D4010000011099999
WB-D4010006761001246
WB-D4010006761099999
WT-D3010000011000509
WT-D3010005109999999
WT-D4010000011000516
WT-D4010005179999999
WT-D401000517
WT40X10000011999999
WT40XK1 - 20000013599999
Presetupa originala HONDA. Cod fabr. Honda: 78115-YB9-003.
Cod comanda: 78115YB9003.