Presetupa (etansare mecanica) motopompa HONDA WT30XK1, WT30XK2, WT40X, WB-D40, WT-D30, WT40XK1 - 78115-YB9-003

Marca:
HONDA
Cod produs:
78115YB9003
Disponibilitate:
In stoc
699.00 RON

Presetupa (etansare mecanica) / seal mechanical / pentru motopompele Honda, modelele:

WT30XK1 - 10000011999999

WT30XK2 - 30000014399999

WT40X - 10000011999999

WT40XK120000013599999

WB-D4010000011000675

WB-D4010000011099999

WB-D4010006761001246

WB-D4010006761099999

WT-D3010000011000509

WT-D3010005109999999

WT-D4010000011000516

WT-D4010005179999999

WT-D401000517

WT40X10000011999999

WT40XK1 - 20000013599999

Presetupa originala HONDA. Cod fabr. Honda: 78115-YB9-003.

Cod comanda: 78115YB9003.